Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Yes
ar: نعم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Data
ar: المعطيات

en: About
ar: حول
