Webform Scoring (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Yes
be: Так

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Webform
be: Анкета

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб
