Webform Scoring (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Yes
bg: Да

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави
