Webform Scoring (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Yes
bo: ཡིན

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
