Webform Scoring (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Yes
cs: Ano

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: About
cs: Popis
