Webform Scoring (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
