Webform Scoring (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Yes
el: Ναι

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Component not found
el: Δε βρέθηκε το συστατικό

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί
