Webform Scoring (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Yes
fil: Oo

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag
