Webform Scoring (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Yes
fr: Oui

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add
fr: Ajouter

en: Component not found
fr: Composant non trouvé

en: Data
fr: Données

en: About
fr: À propos
