Webform Scoring (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Yes
gl: Si

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información
