Webform Scoring (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Yes
hu: Igen

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Scores
hu: Eredmények

en: Webform
hu: Űrlap

en: Component not found
hu: Az összetevő nem található

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás
