Webform Scoring (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Yes
hy: Այո

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել
