Webform Scoring (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: delete
id: hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Yes
id: Ya

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: About
id: Tentang
