Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Yes
ja: はい

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Data
ja: データ

en: About
ja: アバウト
