Webform Scoring (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Yes
kk: Йә

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту
