Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: About
ku: دەربارە
