Webform Scoring (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Yes
lt: Taip

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Webform
lt: Web forma

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie
