Webform Scoring (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Yes
lv: Jā

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Webform
lv: Webforma

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par
