Webform Scoring (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း
