Webform Scoring (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater
