Webform Scoring (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Yes
oc: Òc

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus
