Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: About
ps: په اړه
