Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Yes
ro: Da

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre
