Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Yes
ru: Да

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Component not found
ru: компонент не найден

en: Data
ru: Данные

en: About
ru: Информация
