Webform Scoring (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය
