Webform Scoring (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Yes
sk: Áno

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Webform
sk: Webformulár

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o
