Webform Scoring (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: delete
sv: radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Yes
sv: Ja

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om
