Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Data
ta: தரவு

en: About
ta: பற்றி
