Webform Scoring (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ
