Webform Scoring (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں
