Webform Scoring (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Yes
vi: Có

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Scores
vi: Điểm

en: Data
vi: Dữ liệu

en: About
vi: Giới thiệu
