Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Picture
bo: པར

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
