Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Picture
cs: Obrázek

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cs: Zaškrtněte, pokud má mít uživatel možnost vybrat více hodnot.

en: Legend
cs: Legenda

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Randomize options
cs: Zamíchat možnosti

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
cs: Náhodně změní pořadí možností pro zobrazení ve formuláři.
