Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Picture
el: Εικόνα

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The default value of the field.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
el: Επιλέξτε την επιλογή αυτή για να επιτρέπεται στο χρήστη να μπορεί να επιλέγει πολλαπλές τιμές.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
