Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Picture
eu: Irudia

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
