Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Multiple
fa: چندین

en: Picture
fa: تصویر

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Image style
fa: سبک تصویر
