Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Multiple
he: מרובה

en: Picture
he: תמונה

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
he: תסמן את האפשרות הזאת באם המשתמש יכול לבחור כמה ערכים.

en: Legend
he: מקרא

en: Image style
he: סגנון תמונה
