Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Picture
km: រូបភាព

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
