Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Picture
lv: Attēls

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Legend
lv: Leģenda

en: Image style
lv: Attēla stils
