Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Picture
pl: Obraz

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: The default value of the field.
pl: Domyślna wartość pola.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli użytkownik powinien mieć możliwość wyboru wielu wartości.

en: Legend
pl: Legenda

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Randomize options
pl: Opcje losowania

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
pl: Losuje kolejność opcji, gdy są wyświetlane w formularzu.

en: Select image
pl: Wybierz obrazek
