Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Multiple
sv: Flerval

en: Picture
sv: Bild

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sv: Välj detta om användaren ska kunna välja flera värden.

en: Legend
sv: Teckenförklaring

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Select image
sv: Välj bild
