Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Picture
tr: Görsel

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: The default value of the field.
tr: Alanın varsayılan değeri.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
tr: Bu özelliği kullanıcının birden çok değer seçebilmesine izin vermek için seçin.

en: Legend
tr: Gösterge (lejand)

en: Image style
tr: Resim stili
