Webform Select Image (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Legend
vi: Chú giải

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
