Webform Select Image (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Multiple
ar: متعدد

en: Picture
ar: الصورة

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Image style
ar: نمط الصورة
