Webform Select Image (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Picture
az: Şəkil

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Default value
az: Standart qiymət
