Webform Select Image (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Multiple
be: Мносны

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Image style
be: Стыль выявы
