Webform Select Image (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Multiple
eo: Multopa

en: Picture
eo: Bildo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Image style
eo: Bilda stilo
