Webform Select Image (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Multiple
et: Mitu

en: Picture
et: Pilt

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Image style
et: Pildi stiil
