Webform Select Image (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: Picture
hi: चित्र

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Image style
hi: छवि शैली
