Webform Select Image (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Picture
hr: Slika

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Image style
hr: Stil slike
